چهارشنبه 3 مرداد 1403 | Wednesday 24 July 2024

شرکت تعاونی گهر عمران سیرجان با سابقه ۲۱ ساله و با ۷۹۲  عضو و سرمایه ای بالغ بر 518,758,701,000 ریال بعنوان تعاونی برتر و موفق در  عرصه معدن و صنعت نقش مهم و تاثیر گذاری در توسعه اقتصادی شهرستان ، استان و کشور ایفا می نماید ،این تعاونی بعنوان یک شرکت مادر، مجموعه ا ی از شرکت های گهر روش ، نظم آوران ،گهر همکار، پاریز پیشرو صنعت،  شرکت فولاد تنبور ،شرکت عمران روش صنعت و شرکت گهر خدمات را بصورت هلدینگ بعنوان  بازوی اجرایی در خود جا داده است.

 

سابقه تاسیس و تشکیل این شرکت به سال 1377 می رسد که در تاریخ 17/11/77 با هدف همیاری در توسعه اقتصادی و صنعتی منطقه و به شماره 965 در اداره ثبت شرکت های سیرجان به ثبت رسیده است.

موسسین و بنیانگذاران شرکت تعاونی گهرعمران سیرجان

- آقای ابراهیم نوربخش

- آقای محمد حکیم حکیمی پور

- آقای محمد حسین کرانی

- آقای غلامرضا صالحی

- آقای محمود زیدآبادی نژاد

- آقای مسعود یزدان فر

- خانم امیرماهانی

- خانم گلبازخانی  

دفتر اصلی این تعاونی در سیرجان است و کارگاه ها و شرکت های تحت نظارت و فعالیت آن در مکان های مختلف از جمله ، مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر در کیلومتر 60 جاده سیرجان به شیراز ، شهرک صنعتی شماره یک و منطقه ویژه اقتصادی فعالیت دارند.

مدیریت این شرکت از هنگام تاسیس سال هاست که با نظر مجمع  بوسیله دست اندرکاران و مدیران با سابقه و مجرب در عرصه معدن و صنعت اداره می شود .

 

زمینه و عرصه های فعالیت شرکت گهرعمران 

-ایجاد ، تاسیس و یا سرمایه گذاری در شرکت های معدنی وتولیدی ، صنعتی، راه و ساختمان ، تاسیسات حمل و نقل ، بازرگانی ، خدمات و غیره 

- انجام کلیه فعالیت های قانونی برای اکتشافات ، استخراج ، بهره برداری و فرآوری مواد از معدن ، انجام امور حمل و نقل ، راه و ساختمان ، تاسیسات ، خدمات عمومی و کشاورزی و ایجاد کارخانه ها و کارگاه های مربوط

- انجام عملیات بازرگانی شامل خرید و فروش ، واردات و صادرات 

- مشارکت با هریک از شرکت های دولتی و خصوصی داخل و خارج از کشور در حدود مقررات جاریه

 

 

ضمنا از تاریخ ۱۳۹۳/۰۴/۲۸ آدرس دفترمرکزی شرکت از خیابان سعدی نبش خیابان ولی عصر پلاک ۱۳۵ به آدرس سیرجان بلوار مالک اشتر خیابان وحدت پلاک ۱۱۱ کدپستی ۷۸۱۶۹۵۳۳۴۸ تغییر یافت.

تماس با شرکت

آدرس:سیرجان ـ بلوار مالک اشتر خیابان وحدت پلاک۱۱۱ کدپستی :۷۸۱۶۹۵۳۳۴۸ صندوق پستی :۱۵۹-۷۸۱۷۸
تلفن دفتر :۴۲۲۵۸۶۶۳-۰۳۴ تلفن امور سهام :۴۲۲۷۰۶۶۹-۰۳۴ دورنگار :۸۹۷۷۳۰۰۱-۰۲۱
سامانه پیامک:۵۰۰۰۲۸۰۰۰۱۱۲۲۲
        info@goharholding.ir

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه : ۷:۱۵ صبح تا ۱۵:۴۵ 

پنج شنبه و جمعه : تعطیل است .

Template Design:Dima Group