سه شنبه 27 ارديبهشت 1401 | Tuesday 17 May 2022
 • سال تولید

اخبار و رویدادها

 • پیام نوروزی مدیرعامل
 • مهندس شهسواری مدیرعامل هلدینگ گهرعمران به همراه دکتر صادقیان عضو هیات مدیره از کارخانه تولید آهن اسفنجی شرکت صنایع فولاد کاویان گهر و همچنین بیمارستان تخصصی گل گهر بازدید نمودند.
  به گزارش روابط عمومی هلدینگ گهرعمران این بازدید روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ با حضور مدیرعامل شرکت صنایع فولاد کاویان گهر جناب آقای مهندس مهدی عتیقی و همچنین مدیران ارشد این شرکت برگزار شد .
 • شرکت تعاونی گهرعمران سیرجان بعنوان تعاونی برتر استان معرفی گردید
  به گزارش روابط عمومی هلدینگ گهرعمران در چهارمین روز از هفته تعاون از شرکت تعاونی گهرعمران سیرجان بعنوان تعاونی برتر استان تقدیر بعمل آمد. در این مراسم که با حضور آقای دکتر اسماعیلی مدیرکل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان و آقای محرابیان معاون استاندار محترم کرمان در محل سالن شهید مرتضوی استانداری برگزار گردید از شرکت تعاونی های برتر استان تجلیل شد.    
 • دیدار مدیرعامل شرکت گهرعمران با سرپرست محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سیرجان
  دیدار مهندس شهسواری مدیرعامل شرکت گهرعمران با سرپرست محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سیرجان بمناسبت هفته تعاونبه گزارش روابط عمومی هلدینگ گهرعمران در سومین روز از هفته تعاون آقای مهندس شهسواری مدیرعامل شرکت گهرعمران با آقای آقاخانی سرپرست محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی دیدار نمودند. در این جلسه آقای مهندس شهسواری به بیان مسایل پیرامون شرکت های تعاونی و منطقه گل گهر اشاره نمودند و همچنین از سرپرست محترم این اداره و همکاران ایشان بابت همکاری و مساعدت در زمینه پیشبرد اهداف شرکت گهرعمران و شرکت های منطقه گل گهر تقدیر نمودند.  
 • به مناسبت هفته تعاون صورت گرفت.
  مدیران شرکت های تعاونی شهرستان سیرجان امروز یکشنبه مورخ 1400/06/14 به مناسبت هفته تعاون با امام جمعه محترم در محل دفتر ایشان نشست صمیمی برگزار کردند. در این دیدار که با حضور سرپرست محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران شرکت های تعاونی برگزار شد آقای مهندس محمدرضا شهسواری مدیرعامل شرکت گهرعمران در مورد مشکلات پیش رو تعاون گران و همچنین راهکار مناسب جهت برون رفت از این نوع عوامل مطالبی را ایراد فرمودند ضمنا ایشان از امام جمعه محترم شهرستان و سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سیرجان بابت حمایت های ایشان از شرکت های تعاونی تقدیر و تشکر نمودند.
 • انتخاب مدیرعامل جدید شرکت
  به اطلاع کلیه سهامداران محترم می‌رساند با توجه به جلسه دیروز هیئت مدیره ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های چندین ساله آقای مهندس یزدانی در سمت مدیرعاملی شرکت گهرعمران ، اعضای هیات مدیره شرکت آقای مهندس محمدرضا شهسواری که پیش از این معاونت فنی و مهندسی ،جانشین مدیریت فرآوری گل گهر،عضویت هیئت مدیره شرکت توسعه و عمران منطقه گل گهر و فولاد تنبور را در کارنامه خود دارد را بعنوان مدیرعامل جدید انتخاب نمودند. آرزوی سلامتی و بهروزی برای آقای مهندس یزدانی و همچنین آرزوی موفقیت برای آقای مهندس محمدرضا شهسواری از خداوند متعال خواستاریم. روابط عمومی هلدینگ گهرعمران  
 • مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم مورخ 1400/04/26 برگزار شد.
 • اسامی کاندیدا هیات مدیره و بازرسی مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم
  اسامی کاندیدا هیات مدیره و بازرسی مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ شرکت گهرعمران
 • آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه (نوبت دوم)
 • مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت اول رسمیت نیافت
  به گزارش روابط عمومی هلدینگ گهرعمران جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت اول در تاریخ 1400/04/12 برگزار و با توجه به عدم حد نصاب اعضا تشکیل نگردید و از تمامی سهامداران محترم دعوت به عمل آمد که در جلسه مجمع عمومی نوبت دوم  روز شنبه مورخ  1400/04/26حضور بعمل رسانند .

معرفی شرکت تعاونی گهر عمران سیرجان

شرکت تعاونی گهر عمران سیرجان با سابقه ۲۱ ساله و با ۷۹۲  عضو و سرمایه ای بالغ بر 518,758,701,000 ریال بعنوان تعاونی برتر و موفق در  عرصه معدن و صنعت نقش مهم و تاثیر گذاری در توسعه اقتصادی شهرستان ، استان و کشور ایفا می نماید ،این تعاونی بعنوان یک شرکت مادر، مجموعه ا ی از شرکت های گهر روش ، نظم آوران ،گهر همکار، پاریز پیشرو صنعت،  شرکت فولاد تنبور ،شرکت عمران روش صنعت و شرکت گهر خدمات را بصورت هلدینگ بعنوان  بازوی اجرایی در خود جا داده است.

سابقه تاسیس و تشکیل این شرکت به سال 1377 می رسد که در تاریخ 17/11/77 با هدف همیاری در توسعه اقتصادی و صنعتی منطقه و به شماره 965 در اداره ثبت شرکت های سیرجان به ثبت رسیده است.

دفتر اصلی این تعاونی در سیرجان است و کارگاه ها و شرکت های تحت نظارت و فعالیت آن در مکان های مختلف از جمله ، مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر در کیلومتر 60 جاده سیرجان به شیراز ، شهرک صنعتی شماره یک و منطقه ویژه اقتصادی فعالیت دارند.

مدیریت این شرکت از هنگام تاسیس سال هاست که با نظر مجمع  بوسیله دست اندرکاران و مدیران با سابقه و مجرب در عرصه معدن و صنعت اداره می شود .

 

شرکت های هلدینگ

تماس با شرکت

آدرس:سیرجان ـ بلوار مالک اشتر خیابان وحدت پلاک۱۱۱ کدپستی :۷۸۱۶۹۵۳۳۴۸ صندوق پستی :۱۵۹-۷۸۱۷۸
تلفن دفتر :۴۲۲۵۸۶۶۳-۰۳۴ تلفن امور سهام :۴۲۲۷۰۶۶۹-۰۳۴ دورنگار :۸۹۷۷۳۰۰۱-۰۲۱
سامانه پیامک:۵۰۰۰۲۸۰۰۰۱۱۲۲۲
        info@goharholding.ir

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه : ۷:۱۵ صبح تا ۱۵:۴۵ 

پنج شنبه و جمعه : تعطیل است .

Template Design:Dima Group